Menu
Sepetim

CLAY FOR PLAY - 2'li Oyun Hamuru Başlangıç Seti - Gökyüzü

Minik eller onlarca yıldır oyun hamurunun duyusal mutluluğunun ve faydalarının tadını çıkarıyor. Yaratıcı becerilere ilham veriyor, ince motor becerilerinin geliştirilmesine yardımcı oluyor küçük bedenleri sakinleştirmeye geldiğinde mükemmelleşiyor. İşte bizde bu minik eller için güvenli ve sağlıklı %100 doğal içerikten oluşan parlak renkli ve yumuşak Clay For Play doğal oyun hamurunu ürettik.


İçindekiler: Un, su, bitkisel yağ, bitkisel jöle, krem tartar, tuz, şeker, bitkisel renklendirici. Glüten içerir. Esans, parfüm, paraben ve toksin madde içermez. Yumurta, süt ürünleri, soya, fıstık vb. Alerjen ve hayvansal hammadde içermemektedir.


Bakım Önerisi: Oyun hamurunda bulunan bitkisel yağ ellere geçer ve oyun sırasında cilde iyi bakar. Bu nedenle zamanla hamurundaki bitkisel yağ azalabilir. Her bir paket oyun hamurunu için ellerinizi yarım çay kaşığı zeytinyağı ile nemlendirip yoğurursanız hamurun ömrünü uzatabilirsiniz. Bunu hamurunuz çatladığında yapabilirsiniz, oynamayı bitirdiğinizde oyun hamurunu tekrar kutusuna koyun ve yumuşak, canlanmış ve bir daha ki sefere hazır hale getirebilirsiniz. Kapağı takmayı unutursanız veya oyun hamuru biraz ufalanmaya başlarsa, biraz zeytinyağı eklemek iyi bir fikirdir.


Uyarı: Çocuğunuz Clay For Play doğal oyun hamurunun tadına bakmak isteyebilir. Kullanılan tüm ürünler gıda hammaddelerinden oluşmasına rağmen oyun sırasında bulaşabilecek toz veya herhangi bir mikroptan dolayı yenilmesi tavsiye edilmez. 3 yaş altı çocuklarda yetişkin gözetiminde oynatılması gerekmektedir. Olası kazalardan çocuklarımızı korumalıyız. Renkler arasında nadir de olsa kirlenme görülebilir.


Paket İçeriği: 2 X 230 gram  oyun hamuru, 2 adet ahşap damga içerir.  Renkler: Mavi, sarı. Damgalar: Bulut, güneş. Karton tüp %100 geri dönüşüm kağıttan yapılmıştır.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.