Menu
Sepetim

Kitpas Pastel Boya Multi Surface Blok 8 Renk

Kitpas'ın kare blok pastel boyalarının kenarları ile ince çizim, kalın kenarları ile kalın çizim yapabilirsiniz! Büyük bir gökkuşağı çizmek ya da çizimlerinizin içini doldurmak için de kare blok pastel boyaları kullanabilirsiniz.

Kitpas'ın pastel boyaları, bir pastel boyadan çok daha fazlası! Çünkü Kitpas'ın sanat serisinde yer alan pastel boyaları ile kağıda olduğu kadar cama da resim yapabilirsiniz! Üstelik Kitpas Water Pen kullanarak, kağıttaki çiziminizi sulu boyaya da dönüştürebilirsiniz!

Kitpas'ın hiçbir pastel boyada olmayan çok yönlü kullanımı ile, çocuğunuzun hayal gücünü serbest bırakın. Bırakın pencereleriniz çocuklarınızın çizimleri ile her gün yeni bir sanat eserine dönüşsün. Çünkü temizlemek camların temizlenmesi kadar kolay! Kitpas boyalar dayanıklıdır ve kolayca parçalanmazlar.

Setin çindeki renkler: Beyaz, Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil, Mavi, Mor, Siyah

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.