Menu
Sepetim

Teslim ve İade Politikası

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?


  • Aldığınız ürünleri hiç bir sebep göstermeksizin on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.
  • Ambalajı hasarlı, yırtılmış, eksik, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş, faturasız şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
  • İade edilen ürün elimize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
  • Siparisten vazgecilmesi halinde aynı gün içinde  +90 216 606 21 06 nolu telefonu arayarak veya İletişim adresine mail atarak adınız soyadınız, üye adı, sipariş numarası verilmeli. Bu bilgiler alındığında 1 iş günü içerisinde sipariş iptali gercekleşecektir.
  • Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.
  • Üründe ve ambalajında hasar, yırtık, eksik, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş, faturasız  ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Ziyaretiniz sırasında en iyi performansı sunabilmek ve hizmetlerimizi geliştirebilmemiz için bize web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi sağlaması açısından çerezler kullanıyoruz. Browser ayarlarınızı değiştirmeden web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, çerez kullanımını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.